Kontakt

Skontaktuj się z nami

Znamy potrzeby placówek medycznych i wiemy jak rozwiązać ich problemy. Skontaktuj się z nami, a razem znajdziemy rozwiązanie. Pomożemy Ci dobrać aparaturę medyczną, zbudować placówkę od podstaw, przeprowadzimy serwis lub kompletny przegląd sprzętu. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem i potrafimy znaleźć optymalne rozwiązania dla każdego punktu medycznego. Wypełnij formularz kontaktowy albo po prostu zadzwoń na podany numer telefonu!

Pomoc i serwis door-to-door

Nasi specjaliści są dostępni w całym kraju. Oferujemy pełen serwis door-to-door z dojazdem do klienta i świadczymy usługi we wskazanej placówce. Niezależnie od zapotrzebowania, lata doświadczeń pozwoliły nam wypracować model, pozwalający efektywnie dotrzeć z ofertą i usługami wszędzie, gdzie w danym momencie są potrzebne. Każda oferta przygotowywana jest w pełni indywidualnie i dopasowana do nawet najbardziej wymagających warunków. Wiemy jak działać, aby działać skutecznie.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz do nas pytania albo chcesz poznać więcej szczegółów
dotyczących naszej oferty, wyśli do nas zapytanie.

tel. +48 534 833 833

biuro@apariva.com

Wyślij wiadomość

    Szukasz pomocy z aparaturą medyczną?

    Potrzebujesz oryginalnych części do aparatury medycznej? Certyfikowanych zamienników? Szukasz sprawdzonego dostawcy elementów do sprzętu medycznego? Napisz lub zadzwoń do nas! Przez lata wypracowaliśmy sobie dostęp do pełnego zakresu wyposażenia medycznego, do aparatów wszystkich największych producentów. Opowiedz nam o swoich problemach, a my znajdziemy sposób na ich rozwiązanie.

    Pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt, dobrać wyposażenie do wymagań, przeprowadzimy prace serwisowe i niezbędne przeglądy wraz z testami akceptacyjnymi. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, możemy z pełną świadomością zaproponować pełen zakres usług, związanych z obsługą aparatury medycznej na terenie całego kraju. Oferujemy zarówno stałą opiekę, jak i usługi o zakresie jednorazowym. W celu poznania pełnej oferty, skorzystać z formularza powyżej!