Serwis sprzętu medycznego

Kompleksowy serwis aparatury medycznej

Zapewniamy serwis sprzętu medycznego.

Certyfikowani specjaliści z doświadczeniem

Nasi inżynierowie mają minimum 10 lat doświadczenia w branży medycznej.

Sprzęt medyczny różnego rodzaju

Serwisujemy wiele rodzajów aparatury medycznej.

Testy specjalistyczne i akceptacyjne

Przeprowadzamy testy specjalistyczne i akceptacyjne aparatury medycznej.

Dlaczego naprawa i serwis aparatury medycznej są ważne?

Aparatura medyczna musi być zawsze perfekcyjnie gotowa na niesienie pomocy ludziom. W Apariva® wiemy, jak ważna jest bezawaryjna praca i ciągła gotowość. Mamy lata doświadczenia w branży medycznej oraz potrafimy należycie zadbać o sprzęt  medyczny. Oferujemy serwis aparatury medycznej, naprawę uszkodzonych aparatów i wymianę pojedynczych, uszkodzonych elementów. Proces serwisowania zawsze przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich procedur producenta oraz wymagań dopasowanych do konkretnego urządzenia.

Delikatne elementy składowe aparatury medycznej wymagają specjalistycznego podejścia. W Aparivie® mamy niezbędne doświadczenie, aby odpowiednio przeprowadzić nawet najbardziej wymagające prace serwisowe. Wiemy, w jaki sposób podejść do najtrudniejszych napraw, dzięki którym aparatura może służyć bezawaryjnie przez wiele kolejnych lat. Ofertę pomocy opieramy o lata doświadczeń i tysiące godzin prac serwisowych, spędzonych przy najróżniejszej aparaturze medycznej. Mamy za sobą mnóstwo przypadków niezwykle trudnych i sytuacji nie do przecenienia co stawia nas w pozycji ekspertów w dziedzinie serwisowania sprzętu.

Dlaczego Apariva®?

Mamy świadomość istoty znaczenia bezpieczeństwa pacjenta – to on jest najważniejszy. Dlatego bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę serwisową sprzętu medycznego. Za podjętą z nami współpracę serwisową odpowiada najlepiej wykwalifikowany personel, specjalizujący się w branży medycznej. Posiadamy szczególne umiejętności w zarządzaniu i kierowaniu zespołem oraz realizacją różnego rodzaju projektów, w zakresie serwisowania urządzeń medycznych. Zapewniamy dojazd do klienta i elastyczny model współpracy. Przeczytaj więcej o nas!

Mamy określone wymagania, co do tworzenia naszego zespołu. Nasi inżynierowie to wyłącznie ludzie z długoletnim, minimum 10 letnim, doświadczeniem, popartym wieloma certyfikatami. Zawsze stawiamy na rozwój naszej ekipy, dlatego jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi, modelami aparatów oraz procedurami obsługi sprzętu. Współpracujemy z największymi firmami medycznymi na świecie i oferujemy serwisowanie przeróżnych urządzeń stosowanych w medycynie.

Nasi pracownicy stawiają na wysokie standardy jakości, wydajność, potrzeby i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Zapewniamy pełen komfort eksploatacji urządzeń, stałą oraz fachową opiekę serwisową, które pozwolą na zminimalizowanie kosztów utrzymania sprzętu. Połączenie tych wszystkich aspektów umożliwia uzyskanie 100% satysfakcji z przeprowadzonych usług.

Doświadczenie w serwisowaniu i naprawie aparatury medycznej

Sprzęt musi być w stanie nieść pomoc w najtrudniejszych sytuacjach. Odpowiednio przeprowadzone serwisowanie pozwoli wykryć wszystkie nieprawidłowości, zadbać o stan techniczny i wyeliminować potencjalne zagrożenia, zanim faktycznie staną się groźne. Wiele urządzeń stosowanych w medycynie poddawane jest ciągłej eksploatacji i niemal nieprzerwanej pracy. Serwisowanie tego typu aparatów medycznych jest szczególnie istotne. My wiemy jak to robić, znamy tysiące różnych modeli i procedur zalecanych dla danego egzemplarza. W ofercie posiadamy również usługi przeglądów sprzętu medycznego.

Jak wybrać serwis i naprawę sprzętu medycznego?

Serwis i naprawa aparatury medycznej powinny opierać się na konkretnym wyborze. Decydujące muszą tu być czynniki, pozwalające na wybór serwisantów najwyższej jakości. Podmiot świadczący usługi przeglądów, napraw i serwisów aparatów medycznych musi mieć odpowiednie doświadczenie oraz kwalifikacje. Co jest istotne?

  • kwalifikacje pracowników serwisowych (certyfikaty, szkolenia, znajomość procedur, doświadczenie),
  • sposób organizacji usługi serwisowej – oznaczający posiadania szczególnych procedur i mechanizmów kontroli jakości, dostępu do kodów, narzędzi i instrukcji serwisowych, posiadanie akcesoriów diagnostycznych oraz oryginalnych części zamiennych (szczególnie istotne z punktu widzenia bezpieczeństwa użytkowania urządzeń),
  • zapewnienie o możliwości uzyskania najlepszej jakości i w jak najkrótszym czasie części zamiennych aparatów,
  • rzetelność i skuteczność napraw – serwis posiadający w ofercie możliwość naprawy wielu marek urządzeń z pewnością będzie miejscem chętnie polecanym i odwiedzanym,
  • odpowiedni serwis powinien gwarantować pełną listę usług – fachowe okresowe przeglądy i konserwacja to podstawa. Jednak specjaliści powinni również móc fachowo doradzić w zakresie stosowania, wykorzystania lub konserwacji posiadanej aparatury. Ponadto bardzo ważny jest dostęp do badań bezpieczeństwa aparatury zgodnie z obecnymi normami,
  • dobra cena i najwyższa jakość wykonywanych usług,
  • pozytywne opinie dotychczasowych klientów,
  • indywidualne podejście do klienta to dodatkowy plus decydujący o wyborze konkretnej usługi.
 
Ponadto warto podkreślić istnienie odgórne wymogu, który nakazuje zachowywanie dokumentacji dotyczącej serwisu sprzętu medycznego, jego kontroli, wzorcowania, regulacji, kalibracji itp. W dokumentacji powinna być zawarta nazwa podmiotu wykonującego daną naprawę lub przegląd, jej dokładny opis, data wykonania usługi, a także poszczególne uwagi dotyczące danego sprzętu – dokumentacja powinna mieć formę pisemną – najczęściej jest to paszport techniczny.
 
Niezwykle istotne jest przeprowadzanie systematycznych serwisów technicznych nawet najlepszych i najbardziej zaawansowanych urządzeń medycznych. Dbanie o tę kwestię zapewnia niezawodność produktów oraz ich długotrwałą i bezawaryjną eksploatację, a co za tym idzie większą gwarancję bezpieczeństwa użytkowania urządzeń zarówno dla pacjenta, jak i operatora, które są równie ważne, a może nawet ważniejsze niż regulacje prawne.

Jakie aparaty medyczne serwisujemy?

Nasze doświadczenie obejmuje serwisowanie sprzętu medycznego i aparatury medycznej różnego rodzaju. Serwisujemy tomografy komputerowe, rezonanse magnetyczne, densytometry, RTG, USG, a także defibrylatory, czy aparaty KTG. Mamy dostęp do wszelkich części zamiennych, większości wiodących światowych marek: General Electric, Siemens, Philips, Toshiba. Oferujemy także naprawę głowic USG, testy specjalistyczne oraz akceptacyjne. Inżynierowie serwisujący sprzęt w naszej firmie, posiadają minimum 10 lat doświadczenia w pracy z aparaturą medyczną oraz certyfikaty szkoleniowe, wydawane przez autoryzowane serwisy producenckie. Zawsze pracujemy w oparciu o normy i procedury ustalone przez producentów. W trakcie prac korzystamy wyłącznie z najbardziej zaawansowanej aparatury diagnostycznej i pomiarowej.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz do nas pytania albo chcesz poznać więcej szczegółów
dotyczących naszej oferty, wyśli do nas zapytanie.

tel. +48 534 833 833

biuro@apariva.com

Wyślij wiadomość