O nas

Kilka słów o firmie Apariva®

Stworzyliśmy firmę Apariva® z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości sprzętu i aparatury medycznej, wszędzie tam gdzie będzie potrzebna. Nasz zespół tworzą osoby z ogromnym, wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy wysokiej klasy sprzęt, wszystkie niezbędne części oraz zamienniki. Nasza specjalność to serwisowanie i sprzedaż urządzeń medycznych, zgodnie z wytycznymi i procedurami wyznaczonymi przez producentów oraz kompleksowa budowa pracowni diagnostycznych.

Zespół firmy Apariva® tworzą inżynierowie z doświadczeniem zbieranym przez wiele lat w największych firmach medycznych na świecie. Mamy za sobą szereg szkoleń na szczeblu krajowym oraz międzynarodowym. Kwalifikacje poparte zostały szeregiem stosownych referencji oraz certyfikatów.

Nieustannie poszerzamy swoje kwalifikacje i zwiększamy swoje możliwości, a członkowie naszego zespołu uczestniczą w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i postępowanie zgodnie z panującymi wytycznymi i procedurami przyjętymi przez producenta danego sprzętu.

Piotr Skomorowski Apariva

Piotr Skomorowski

W mojej karierze, najwięcej uwagi poświęciłem zmianom. Ciągłemu rozwojowi, tworzeniu procedur, budowie optymalnych sposobów pracy i szeroko rozumianej optymalizacji procesów. Olbrzymia część moich pomysłów, została z powodzeniem wdrożona w codziennej pracy i skutecznie wpłynęła na pełen zakres prowadzonych działań.

Z dumą mogę powiedzieć, że Apariva® jest owocem i efektem ostatnich 20 lat pracy, rozwoju, zebranych doświadczeń. Jest miejscem, gdzie moje pomysły mogą zostać wprowadzone w pełni, szybciej i co najważniejsze - skuteczniej. W Aparivie® wprowadziłem skuteczne, sprawdzone rozwiązania, jednocześnie rezygnując z aspektów, które w poprzednich miejscach pracy nie przyniosły odpowiednich efektów.

W codziennej pracy, dla mnie, najważniejsi są ludzie. Pracownicy, współpracownicy, osoby, z którymi współpracuję na co dzień. Ich zadowolenie, przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Stawiam na długofalową współpracę i zdrowe, szczere relacje, tak w życiu, jak i w biznesie.

Nie ma na świecie firm i ludzi bezbłędnych, ważnym dla mnie jest, jak sobie z tymi błędami radzi. Przez lata wypracowałem sobie zaufane kanały dystrybucji i dostępu do części zamiennych, aparatury, ale przede wszystkim - usług specjalistycznych. Otaczam się zaufanymi ludźmi, co ma bezpośrednie przełożenie na jakość i codzienną pracę w Aparivie®.

Prywatnie pasjonat natury, żeglarstwa (sternik morski) i tajemnej wiedzy bushcraftowej.

Zapraszam do zapoznania się z moim doświadczeniem zawodowym na profilu LinkedIn:

Małgorzata Praczyńska

Małgorzata Praczyńska

Jestem doświadczonym project managerem i service delivery managerem z udokumentowaną historią pracy w branży HR, technologii informatycznych i obsługi klienta. Specjalizuje się w międzynarodowym świadczeniu usług, usprawnianiu i automatyzacji procesów, zarządzaniu projektami i ludźmi.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Niezależnie od potrzeb Twojej placówki, jesteśmy w stanie stworzyć odpowiednią ofertę i przeprowadzić cały proces od początku do końca właściwie. Od przygotowania stosownego planu, przez wybór urządzeń, aż po montaż, diagnostykę, przeglądy i testy akceptacyjne. Wybierając ofertę naszej firmy otrzymujesz rzetelne wsparcie i pomoc certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom branży medycznej oferujemy również pełną obsługę z zakresu pomocy już po realizacji zamówienia. Nasz zespół jest dostępny w całej Polsce i pozostaje do Twojej dyspozycji!

W naszej ofercie znajdziesz najnowszą dostępną aparaturę medyczną wraz z potrzebnym osprzętem, oryginalnymi częściami zamiennymi oraz certyfikowanymi zamiennikami. Możemy zaproponować zarówno urządzenia całkowicie nowe oraz szereg aparatów po stosownej refabrykacji, gwarantującej najwyższą sprawność. Jeżeli poszukujesz jakiegoś urządzenia, wystarczy skontaktować się z nami, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu!