Witamy na stronie Apariva.com!

  • przez
witamy na apariva.com

Z dumą możemy ogłosić, że startujemy pełną parą! Projekt Apariva.com, to nasza wspólna inicjatywa, która pozwoli nam dostarczyć najwyższej jakości sprzęt medyczny, wszędzie tam gdzie będzie potrzebny. Zapraszamy do rozgoszczenia się w naszym serwisie i przejrzenia naszej oferty!

Apariva.com, czyli co?

Sprzęt i aparatura medyczna najwyższej jakości, dostarczona prosto pod drzwi klienta. Prowadzimy sprzedaż oraz pełen serwis aparatury medycznej. W naszej ofercie znajdziesz ultrasonografy, głowice usg, tomografy, rezonanse, densytometry i aparaturę rtg!

Pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt do potrzeb placówki medycznej, przeprowadzimy pełen montaż, kalibrację, testy akceptacyjne i wszystko, czego będzie potrzeba, do prawidłowego uruchomienia stanowiska. Nasze wieloletnie doświadczenie i szeroka sieć kontaktów, pozwala nam dostarczać wysokiej klasy sprzęt medyczny, w przystępnych cenach!

Oprócz sprzedaży prowadzimy również serwis sprzętu medycznego oraz kompletne przeglądy aparatury medycznej. Jest nam niezmiernie miło i jesteśmy szalenie dumni, że nasz projekt ujrzał światło dzienne.

Piotr Skomorowski i Maciej Makoś